X9250US24I-2.7T2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9250US24I-2.7T2
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 256-TAP 50K 24-SOIC
Duomenų lapai: X9250US24I-2.7T2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X9250US24I-2.7T2 specifikacijos
Dalies numeris X9250US24I-2.7T2 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5836 pcs Duomenų lapas X9250US24I-2.7T2.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Sąsaja SPI funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Konfigūracija Potentiometer