X9250TS24Z-2.7T1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9250TS24Z-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP QUAD 256TP 100K 24-SOIC
Duomenų lapai: X9250TS24Z-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9250TS24Z-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9250TS24Z-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 12182 pcs Duomenų lapas X9250TS24Z-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 256
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja SPI
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC