X9116WM8Z-2.7T1
IntersilIntersil
X9116WM8Z-2.7T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9116WM8Z-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8-MSOP
Duomenų lapai: X9116WM8Z-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9116WM8Z-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9116WM8Z-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5442 pcs Duomenų lapas X9116WM8Z-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 16
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 16 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Konfigūracija Potentiometer