X9111TV14Z-2.7
IntersilIntersil
X9111TV14Z-2.7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9111TV14Z-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Duomenų lapai: X9111TV14Z-2.7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
  • Pranešimas
X9111TV14Z-2.7 specifikacijos
Dalies numeris X9111TV14Z-2.7 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 15214 pcs Duomenų lapas X9111TV14Z-2.7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 150 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 1024
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja SPI
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 14-TSSOP