X9015US8Z-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X9015US8Z-2.7T1
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP SGL 32-TAP 50K 8-SOIC
Duomenų lapai: X9015US8Z-2.7T1.pdf
  • Pranešimas
X9015US8Z-2.7T1 specifikacijos
Dalies numeris X9015US8Z-2.7T1 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 82533 pcs Duomenų lapas X9015US8Z-2.7T1.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 400 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Kotrų skaičius 32
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Up/Down (U/D, INC, CS)
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC