X1228S14Z-2.7A
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X1228S14Z-2.7A
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Duomenų lapai: X1228S14Z-2.7A.pdf
  • Pranešimas
X1228S14Z-2.7A specifikacijos
Dalies numeris X1228S14Z-2.7A Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4534 pcs Duomenų lapas X1228S14Z-2.7A.pdf
Įtampa - maitinimas, baterija 1.8 V ~ 5.5 V Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Įveskite Clock/Calendar Laiko formatas HH:MM:SS (12/24 hr)
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C, 2-Wire Serial
funkcijos Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Išsamus aprašymas Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datos formatas YY-MM-DD-dd Dabartinis - laikmatis (maks.) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V