ISL95711WIU10Z
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL95711WIU10Z
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC XDCP 128-TAP 10KOHM 10-MSOP
Duomenų lapai: ISL95711WIU10Z.pdf
  • Pranešimas
ISL95711WIU10Z specifikacijos
Dalies numeris ISL95711WIU10Z Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 4853 pcs Duomenų lapas ISL95711WIU10Z.pdf
Įtampa - tiekimas ±2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) ±50 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 10-MSOP Serija XDCP™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 70 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kotrų skaičius 128
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 10-MSOP Konfigūracija Potentiometer
Bazinės dalies numeris ISL95711
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ISL95711UIU10Z
ISL95711UIU10Z
Gamintojai: Intersil
apibūdinimas: IC POT DGTL 50K OHM 10-MSOP
Sandelyje: 91484 pcs
parsisiųsti: ISL95711UIU10Z.pdf
RFQ
ISL95710UIU10Z-T
ISL95710UIU10Z-T
Gamintojai: Intersil
Sandelyje: 6029 pcs
parsisiųsti: ISL95710UIU10Z-T.pdf
RFQ
ISL95711WIU10Z-T
ISL95711WIU10Z-T
apibūdinimas: IC POT DGTL 10K OHM 10-MSOP