ISL85003AFRZ-T7A
IntersilIntersil
ISL85003AFRZ-T7A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL85003AFRZ-T7A
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN
Duomenų lapai: ISL85003AFRZ-T7A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ISL85003AFRZ-T7A specifikacijos
Dalies numeris ISL85003AFRZ-T7A Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 12DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71902 pcs Duomenų lapas ISL85003AFRZ-T7A.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.8V Įtampa - išėjimas (maks.) 18V
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 12-DFN (4x3) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 12-VFDFN Exposed Pad
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ISL85003AFRZ-T7ATR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 500kHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3A 12-VFDFN Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 3A Bazinės dalies numeris ISL85003