ISL80102IR25Z-T
IntersilIntersil
ISL80102IR25Z-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL80102IR25Z-T
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 2A 10DFN
Duomenų lapai: ISL80102IR25Z-T.pdf
  • Pranešimas
ISL80102IR25Z-T specifikacijos
Dalies numeris ISL80102IR25Z-T Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 2A 10DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4236 pcs Duomenų lapas ISL80102IR25Z-T.pdf
Įtampa (maks.) 0.125V @ 2A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 10-DFN (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 62dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A 10-DFN (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 12mA Dabartinis - silpnas (Iq) 9mA
Dabartinis - rezultatas 2A Valdymo funkcijos Enable, Power Good, Soft Start
Bazinės dalies numeris ISL80102
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ISL80102IR25Z-TK
ISL80102IR25Z-TK
Gamintojai: Intersil
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 2A 10DFN