ISL78200AVEZ-T
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL78200AVEZ-T
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC REG MULT CONFIG ADJ 20HTSSOP
Duomenų lapai: ISL78200AVEZ-T.pdf
  • Pranešimas
ISL78200AVEZ-T specifikacijos
Dalies numeris ISL78200AVEZ-T Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 5025 pcs Duomenų lapas ISL78200AVEZ-T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.8V Įtampa - išėjimas (maks.) 38V
Įtampa - įėjimas (min.) 3V Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Topologija Buck, Boost, Buck-Boost Sinchroninis lygintuvas Both
Tiekėjo prietaisų paketas 20-HTSSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnis - perjungimas 200kHz ~ 2.2MHz Išsamus aprašymas Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 2.5A 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 2.5A Bazinės dalies numeris ISL78200