ISL76534ARXZ-T13
IntersilIntersil
ISL76534ARXZ-T13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL76534ARXZ-T13
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC PROG GAMMA BUFFER 14CH 28QFN
Duomenų lapai: ISL76534ARXZ-T13.pdf
  • Pranešimas
ISL76534ARXZ-T13 specifikacijos
Dalies numeris ISL76534ARXZ-T13 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 43622 pcs Duomenų lapas ISL76534ARXZ-T13.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 6.3 V ~ 19 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN (4x5)
Slew Rate 10 V/µs Serija Automotive, AEC-Q100
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-XFQFN Exposed Pad
Išvesties tipas - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Video Amp, 1 Buffer 28-QFN (4x5) Dabartinis - tiekimas 1.3mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 530mA Programos Buffer
-3db juostos plotis 5MHz