ISL59420IU
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL59420IU
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP
Duomenų lapai: ISL59420IU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ISL59420IU specifikacijos
Dalies numeris ISL59420IU Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4121 pcs Duomenų lapas ISL59420IU.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) - Tiekėjo prietaisų paketas 10-MSOP
Slew Rate 1462 V/µs Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvesties tipas - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - tiekimas 11mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 130mA
Bazinės dalies numeris ISL59420 Programos 2:1 Multiplexer-Amplifier
-3db juostos plotis 420MHz