ISL51002CQZ-165
IntersilIntersil
ISL51002CQZ-165 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL51002CQZ-165
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC FRONT END 10BIT VID 128-MQFP
Duomenų lapai: ISL51002CQZ-165.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
66 pcs
132 pcs
  • Pranešimas
ISL51002CQZ-165 specifikacijos
Dalies numeris ISL51002CQZ-165 Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 2747 pcs Duomenų lapas ISL51002CQZ-165.pdf
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 1.65 V ~ 2 V, 3 V ~ 3.6 V Įtampa - tiekimas, analoginis 1.65 V ~ 2 V, 3 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas 128-MQFP (14x20) Serija -
Galia (vatais) 1.2mW Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-BFQFP Kiti vardai ISL51002CQZ165
Kanalų skaičius 3 Bitų skaičius 10
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 3 Channel AFE 10 Bit 1.2mW 128-MQFP (14x20)