ISL28023FR60Z-T
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ISL28023FR60Z-T
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC VOLT MONITOR PRECISION 24QFN
Duomenų lapai: ISL28023FR60Z-T.pdf
  • Pranešimas
ISL28023FR60Z-T specifikacijos
Dalies numeris ISL28023FR60Z-T Gamintojas Intersil
Galimas kiekis 41818 pcs Duomenų lapas ISL28023FR60Z-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Įtampa - įėjimas 0 V ~ 60 V
Tiekėjo prietaisų paketas 24-QFN (4x4) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-VFQFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount