EL8200IYZ-T7
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EL8200IYZ-T7
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP
Duomenų lapai: EL8200IYZ-T7.pdf
  • Pranešimas
EL8200IYZ-T7 specifikacijos
Dalies numeris EL8200IYZ-T7 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5712 pcs Duomenų lapas EL8200IYZ-T7.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 800µV
Tiekėjo prietaisų paketas 10-MSOP Slew Rate 200 V/µs
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Kiti vardai EL8200IYZ-T7CT
EL8200IYZT7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Gain Bandwidth Produktas 100MHz Išsamus aprašymas Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP
Dabartinis - tiekimas 2mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 65mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 1.6µA Bazinės dalies numeris EL8200
Stiprintuvo tipas Voltage Feedback -3db juostos plotis 200MHz