EL8100IWZ-T7A
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EL8100IWZ-T7A
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC OPAMP VFB 100MHZ RRO SOT23-6
Duomenų lapai: EL8100IWZ-T7A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EL8100IWZ-T7A specifikacijos
Dalies numeris EL8100IWZ-T7A Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC OPAMP VFB 100MHZ RRO SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63474 pcs Duomenų lapas EL8100IWZ-T7A.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 800µV
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Slew Rate 200 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Išvesties tipas Rail-to-Rail
Kiti vardai EL8100IWZ-T7A-ND
EL8100IWZ-T7ATR
EL8100IWZT7A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Produktas 100MHz
Išsamus aprašymas Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-6 Dabartinis - tiekimas 2mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 65mA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 1.5µA
Bazinės dalies numeris EL8100 Stiprintuvo tipas Voltage Feedback
-3db juostos plotis 200MHz