EL7516IYZ-T13
IntersilIntersil
Intersil
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EL7516IYZ-T13
Gamintojas / Gamintojas: Intersil
Prekės aprašymas IC REG BOOST ADJ 1.3A 8MSOP
Duomenų lapai: EL7516IYZ-T13.pdf
  • Pranešimas
EL7516IYZ-T13 specifikacijos
Dalies numeris EL7516IYZ-T13 Gamintojas Intersil
apibūdinimas IC REG BOOST ADJ 1.3A 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87279 pcs Duomenų lapas EL7516IYZ-T13.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.6V Įtampa - išėjimas (maks.) 18V (Switch)
Įtampa - įėjimas (min.) 2.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Funkcija Step-Up Dažnis - perjungimas 620kHz, 1.25MHz
Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.6V 1 Output 1.3A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Dabartinis - rezultatas 1.3A (Switch)
Bazinės dalies numeris EL7516
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EL7516IY
EL7516IY
Gamintojai: Intersil
apibūdinimas: IC REG BOOST ADJ 1.3A 8MSOP