SPD30P06P
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPD30P06P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPD30P06P
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 60V 30A DPAK
Duomenų lapai: SPD30P06P.pdf
  • Pranešimas
SPD30P06P specifikacijos
Dalies numeris SPD30P06P Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas MOSFET P-CH 60V 30A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4599 pcs Duomenų lapas SPD30P06P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1.7mA Vgs (maks.) ±20V