SPD07N20
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPD07N20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPD07N20
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 7A TO-252
Duomenų lapai: SPD07N20.pdf
  • Pranešimas
SPD07N20 specifikacijos
Dalies numeris SPD07N20 Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 7A TO-252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4054 pcs Duomenų lapas SPD07N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PG-TO252-3
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 4.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 40W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai SP000077394
SPD07N20-ND
SPD07N20INTR
SPD07N20NT
SPD07N20XT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 530pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 31.5nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 7A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPD07N60C3
SPD07N60C3
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V 7.3A TO252-3
Sandelyje: 4048 pcs
parsisiųsti: SPD07N60C3.pdf
RFQ
SPD06N60C3BTMA1
SPD06N60C3BTMA1
apibūdinimas: MOSFET N-CH 650V 6.2A TO-252
Sandelyje: 5546 pcs
parsisiųsti: SPD06N60C3BTMA1.pdf
RFQ
SPD07N20GBTMA1
SPD07N20GBTMA1
apibūdinimas: MOSFET N-CH 200V 7A TO252