IRS2001MPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRS2001MPBF
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 16MLPQ
Duomenų lapai: IRS2001MPBF.pdf
  • Pranešimas
IRS2001MPBF specifikacijos
Dalies numeris IRS2001MPBF Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 4387 pcs Duomenų lapas IRS2001MPBF.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 16-MLPQ (4x4)
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 70ns, 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai SP001542662 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Loginis įtampa - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap) 200V Vartai tipas IGBT, N-Channel MOSFET
Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 290mA, 600mA Kanalo tipas Independent