IRGS14C40LPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGS14C40LPBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRGS14C40LPBF
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IGBT 430V 20A 125W D2PAK
Duomenų lapai: IRGS14C40LPBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IRGS14C40LPBF specifikacijos
Dalies numeris IRGS14C40LPBF Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas IGBT 430V 20A 125W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75015 pcs Duomenų lapas IRGS14C40LPBF.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 430V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 5V, 14A
Bandymo sąlyga - Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 900ns/6µs
Perjungimo energija - Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK
Serija - Maitinimas - maks 125W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai *IRGS14C40LPBF
SP001533072
Darbinė temperatūra -40°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Logic
IGBT tipas - Vartai 27nC
Išsamus aprašymas IGBT 430V 20A 125W Surface Mount D2PAK Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 20A