IRGPC40UD2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRGPC40UD2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRGPC40UD2
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IGBT W/DIODE 600V 40A TO-247AC
Duomenų lapai: IRGPC40UD2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IRGPC40UD2 specifikacijos
Dalies numeris IRGPC40UD2 Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas IGBT W/DIODE 600V 40A TO-247AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5471 pcs Duomenų lapas IRGPC40UD2.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AC Serija -
Maitinimas - maks 160W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas - Išsamus aprašymas IGBT 600V 40A 160W Through Hole TO-247AC
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 40A