IR2104STR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2104STR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR2104STR
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8-SOIC
Duomenų lapai: IR2104STR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IR2104STR specifikacijos
Dalies numeris IR2104STR Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 5966 pcs Duomenų lapas IR2104STR.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 100ns, 50ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai SP001533192 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Loginis įtampa - VIL, VIH 0.8V, 3V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvesties tipas Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap) 600V Vartai tipas IGBT, N-Channel MOSFET
Varoma konfigūracija Half-Bridge Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC
Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 210mA, 360mA Kanalo tipas Synchronous
Bazinės dalies numeris IR2104S
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IR2104S
IR2104S
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8-SOIC
Sandelyje: 4003 pcs
parsisiųsti: IR2104S.pdf
RFQ
IR2105STR
IR2105STR
apibūdinimas: IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC
Sandelyje: 5285 pcs
parsisiųsti: IR2105STR.pdf
RFQ
IR21064
IR21064
apibūdinimas: IC DRIVER HIGH/LOW DRIVER 14-DIP
parsisiųsti: IR21064.pdf
apibūdinimas: IC DRIVER HIGH/LOW DRIVER 8-DIP
parsisiųsti: IR2106.pdf
IR2104STRPBF
IR2104STRPBF
parsisiųsti: IR2104STRPBF.pdf
IR2103STRPBF
IR2103STRPBF
apibūdinimas: IC DRIVER HALF BRIDGE 600V 8SOIC