IR2102STR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2102STR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR2102STR
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8-SOIC
Duomenų lapai: IR2102STR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IR2102STR specifikacijos
Dalies numeris IR2102STR Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 4688 pcs Duomenų lapas IR2102STR.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 100ns, 50ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Vairuotojų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Loginis įtampa - VIL, VIH 0.8V, 3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įvesties tipas Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 600V
Vartai tipas IGBT, N-Channel MOSFET Varoma konfigūracija Half-Bridge
Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-SOIC Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 210mA, 360mA
Kanalo tipas Independent Bazinės dalies numeris IR2102S
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IR2102PBF
IR2102PBF
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8-DIP
Sandelyje: 58221 pcs
parsisiųsti: IR2102PBF.pdf
RFQ
IR2102
IR2102
Sandelyje: 4644 pcs
parsisiųsti: IR2102.pdf
RFQ
IR2103S
IR2103S
apibūdinimas: IC DRIVER HALF BRIDGE 600V 8SOIC
parsisiųsti: IR2103S.pdf
apibūdinimas: IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8-SOIC
parsisiųsti: IR2102S.pdf
IR2101STRPBF
IR2101STRPBF
parsisiųsti: IR2101STRPBF.pdf
IR2103SPBF
IR2103SPBF
parsisiųsti: IR2103SPBF.pdf
IR2102STRPBF
IR2102STRPBF
parsisiųsti: IR2102STRPBF.pdf
IR2101STR
IR2101STR
parsisiųsti: IR2101STR.pdf
apibūdinimas: IC DRIVER HI/LOW SIDE 8-SOIC
parsisiųsti: IR2102SPBF.pdf
apibūdinimas: IC DRIVER HALF BRIDGE 600V 8DIP
parsisiųsti: IR2103.pdf