FS75R12KS4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS75R12KS4BOSA1
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas MOD IGBT LOW PWR ECONO3-1
Duomenų lapai: FS75R12KS4BOSA1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Akcijų būklė 490 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
FS75R12KS4BOSA1 specifikacijos
Dalies numeris FS75R12KS4BOSA1 Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 490 pcs Duomenų lapas FS75R12KS4BOSA1.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 75A
Tiekėjo prietaisų paketas Module Serija -
Maitinimas - maks 500W Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai FS75R12KS4
SP000100399
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
NTC termistorius No Montavimo tipas Chassis Mount
Įvesties talpa (Cies) @ Vce 5.1nF @ 25V Įvestis Standard
IGBT tipas - Išsamus aprašymas IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 100A 500W Chassis Mount Module
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 5mA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100A