12V-SB-BLU-12M
Inspired LEDInspired LED
12V-SB-BLU-12M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12V-SB-BLU-12M
Gamintojas / Gamintojas: Inspired LED
Prekės aprašymas LED ENG BLU 465NM 3LEDS 1.85"/PC
Duomenų lapai: 12V-SB-BLU-12M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
12V-SB-BLU-12M specifikacijos
Dalies numeris 12V-SB-BLU-12M Gamintojas Inspired LED
apibūdinimas LED ENG BLU 465NM 3LEDS 1.85"/PC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79982 pcs Duomenų lapas 12V-SB-BLU-12M.pdf
Bangos ilgis 465nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 12V
Žiūrėjimo kampas 120° Įveskite LED Engine
Temperatūra - bandymas - Dydis / Matmenys -
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Kiti vardai 1647-1024-1 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test - Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) -
Objektyvo tipas Flat "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 1.50mm Flux @ Current / Temperature - Test -