INND-TS40YGAG
InoluxInolux
INND-TS40YGAG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: INND-TS40YGAG
Gamintojas / Gamintojas: Inolux
Prekės aprašymas 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Duomenų lapai: INND-TS40YGAG.pdf
  • Pranešimas
INND-TS40YGAG specifikacijos
Dalies numeris INND-TS40YGAG Gamintojas Inolux
Galimas kiekis 149279 pcs Duomenų lapas INND-TS40YGAG.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 572nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2V
Dydis / Matmenys 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) Serija INND-TS40
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 70mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 10-DIP (0.300", 7.62mm) Simbolių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 15mcd
Ekrano tipas 7-Segment Digit / Alpha dydis 0.40" (10.16mm)
Išsamus aprašymas Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Dabartinis testas 20mA