RJD2450ST1
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
RJD2450ST1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RJD2450ST1
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
Duomenų lapai: RJD2450ST1.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
RJD2450ST1 specifikacijos
Dalies numeris RJD2450ST1 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 12991 pcs Duomenų lapas RJD2450ST1.pdf
Svoris 6.5g Įtampa - Įvertinta 3.7V
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Standartinis įkrovimo laikas -
Standartinis įkrovimo srovė 100mA Dydis / Matmenys 0.96" Dia x 0.21" H (24.5mm x 5.4mm)
Pristatymo informacija Due to restrictions, only ground shipment is allowed. Serija RJD
Kiti vardai 1572-1632 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Išleidimo sparta 40mA Išsamus aprašymas Coin, 24.5mm 3.7V Lithium Ion Battery Rechargeable (Secondary) 200mAh
Talpa 200mAh Baterijos chemija Lithium Ion
Baterijos elemento dydis Coin, 24.5mm