MPX154K305D
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX154K305D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPX154K305D
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Duomenų lapai: MPX154K305D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPX154K305D specifikacijos
Dalies numeris MPX154K305D Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 653916 pcs Duomenų lapas MPX154K305D.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 305V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm) Serija MPX
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1786
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.15µF