ATB337M6R3
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB337M6R3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB337M6R3
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: ATB337M6R3.pdf
  • Pranešimas
ATB337M6R3 specifikacijos
Dalies numeris ATB337M6R3 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5715 pcs Duomenų lapas ATB337M6R3.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 120 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 480 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 480 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF