827LMB160M2EC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 827LMB160M2EC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Duomenų lapai: 827LMB160M2EC.pdf
  • Pranešimas
827LMB160M2EC specifikacijos
Dalies numeris 827LMB160M2EC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38605 pcs Duomenų lapas 827LMB160M2EC.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LMB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.94A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 303.268 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 303.268 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF