824MABA02KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
824MABA02KHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 824MABA02KHS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 600VDC RAD
Duomenų lapai: 824MABA02KHS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
824MABA02KHS specifikacijos
Dalies numeris 824MABA02KHS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 600VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65033 pcs Duomenų lapas 824MABA02KHS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 320V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 320V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.82µF
Programos Motor Run
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
824MKP275KG
824MKP275KG
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.82UF 10% 310VAC RAD
Sandelyje: 134134 pcs
parsisiųsti: 824MKP275KG.pdf
RFQ
82498
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT DP 3/4DR 6PT 55MM
Sandelyje: 2382 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: CONTROL SAFETY MAT 24V
Sandelyje: 132 pcs
parsisiųsti: 82496-0010.pdf
82497
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT DP 3/4DR 6PT 50MM
parsisiųsti:
apibūdinimas: SKT DP 3/4DR 6PT 46MM
824PSB202K2R
824PSB202K2R
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.82UF 10% 2KVDC RADIAL
parsisiųsti: 824PSB202K2R.pdf
824MKP275KH
824MKP275KH
parsisiųsti: 824MKP275KH.pdf
apibūdinimas: SKT DP 3/4DR 6PT 41MM
824MKP275KE
824MKP275KE
parsisiųsti: 824MKP275KE.pdf
824PSB202K4R
824PSB202K4R
apibūdinimas: CAP FILM 0.82UF 2KVDC RAD 4LD
parsisiųsti: 824PSB202K4R.pdf
apibūdinimas: SKT DP 3/4DR 6PT 38MM
824P-50
824P-50
Gamintojai: MG Chemicals
apibūdinimas: CLEANING CLOTH GEN PURPOSE 50PCS
parsisiųsti: 824P-50.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus