754MABA05KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
754MABA05KHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 754MABA05KHS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.75UF 10% 1.2KVDC RAD
Duomenų lapai: 754MABA05KHS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
266 pcs
  • Pranešimas
754MABA05KHS specifikacijos
Dalies numeris 754MABA05KHS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.75UF 10% 1.2KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45885 pcs Duomenų lapas 754MABA05KHS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1200V (1.2kV) Įtampos įvertinimas - AC 500V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.75µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.75µF