705DER2R5SGV
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
705DER2R5SGV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 705DER2R5SGV
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 7F -20%, +50% 2.5V T/H
Duomenų lapai: 705DER2R5SGV.pdf
  • Pranešimas
705DER2R5SGV specifikacijos
Dalies numeris 705DER2R5SGV Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 7F -20%, +50% 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54403 pcs Duomenų lapas 705DER2R5SGV.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija DER Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 140 mOhm
Išsamus aprašymas 7F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 140 mOhm 1000 Hrs @ 70°C Talpa 7F
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Wurth Electronics
apibūdinimas: WA-SLED NYLON 66 UL94 V-2 COLOUR
Sandelyje: 444270 pcs
parsisiųsti:
RFQ
70586
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: TORX KEY SET TORX 1 PC
Sandelyje: 4918 pcs
parsisiųsti: 70586.pdf
RFQ
Gamintojai: Wurth Electronics
parsisiųsti:
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: SCREW M2 X 27.5
7059
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: LED HOLDER T1 3MM NYLON NATURAL
parsisiųsti: 7059.pdf
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: HEX KEY SET HEX 9 PC
705R BK032
705R BK032
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE MOD COIL 5COND BLACK 5'
parsisiųsti: 705R BK032.pdf
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: SCREW M2X14.5
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus