686BPA016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686BPA016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 686BPA016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
Duomenų lapai: 686BPA016M.pdf
  • Pranešimas
686BPA016M specifikacijos
Dalies numeris 686BPA016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188440 pcs Duomenų lapas 686BPA016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Serija BPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 243.35mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.364 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5.364 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 68µF