685PUM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
685PUM035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 685PUM035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 35V THRU HOLE
Duomenų lapai: 685PUM035M.pdf
  • Pranešimas
685PUM035M specifikacijos
Dalies numeris 685PUM035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 35V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2894734 pcs Duomenų lapas 685PUM035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija PUM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 29.256 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29.256 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 6.8µF