685MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
685MMR100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 685MMR100K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.685MMR100K.pdf2.685MMR100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
685MMR100K specifikacijos
Dalies numeris 685MMR100K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82465 pcs Duomenų lapas 1.685MMR100K.pdf2.685MMR100K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1237
685MMR100K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 6.8µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 6.8µF Programos General Purpose