685KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
685KXM100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 685KXM100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 100V T/H
Duomenų lapai: 685KXM100M.pdf
  • Pranešimas
685KXM100M specifikacijos
Dalies numeris 685KXM100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 100V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1885475 pcs Duomenų lapas 685KXM100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 34mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5.4 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 24.38 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24.38 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 6.8µF