684MPW250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MPW250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 684MPW250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: 684MPW250K.pdf
  • Pranešimas
684MPW250K specifikacijos
Dalies numeris 684MPW250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120989 pcs Duomenų lapas 684MPW250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.492" Dia x 1.142" L (12.50mm x 29.00mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 0.68µF