684KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684KXM100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 684KXM100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.68UF 20% 100V T/H
Duomenų lapai: 684KXM100M.pdf
  • Pranešimas
684KXM100M specifikacijos
Dalies numeris 684KXM100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 0.68UF 20% 100V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5841 pcs Duomenų lapas 684KXM100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 67.5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 243.8 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 0.68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 243.8 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 0.68µF