683PPA302K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 683PPA302K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 10% 3KVDC AXIAL
Duomenų lapai: 683PPA302K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
70 pcs
  • Pranešimas
683PPA302K specifikacijos
Dalies numeris 683PPA302K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 10% 3KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23783 pcs Duomenų lapas 683PPA302K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 3000V (3kV) Įtampos įvertinimas - AC 750V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.827" Dia x 1.811" L (21.00mm x 46.00mm) Serija PPA
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12.8 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 750V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.068µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber