682MPW630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
682MPW630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 682MPW630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 6800PF 10% 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: 682MPW630K.pdf
  • Pranešimas
682MPW630K specifikacijos
Dalies numeris 682MPW630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 6800PF 10% 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 183542 pcs Duomenų lapas 682MPW630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.571" L (6.00mm x 14.50mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 6800pF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 6800pF