567UVR2R5MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
567UVR2R5MFE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 567UVR2R5MFE
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: 567UVR2R5MFE.pdf
  • Pranešimas
567UVR2R5MFE specifikacijos
Dalies numeris 567UVR2R5MFE Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 175026 pcs Duomenų lapas 567UVR2R5MFE.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija UVR
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 210.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.21A @ 120kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 355.3 mOhm
Išsamus aprašymas 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 355.3 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 560µF