566AXZ6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
566AXZ6R3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 566AXZ6R3M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 566AXZ6R3M.pdf
  • Pranešimas
566AXZ6R3M specifikacijos
Dalies numeris 566AXZ6R3M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 935567 pcs Duomenų lapas 566AXZ6R3M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 760 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.11 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 56µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7.11 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 56µF Programos General Purpose