565PSB700K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
565PSB700K2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 565PSB700K2R
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 5.6UF 10% 700VDC RADIAL
Duomenų lapai: 565PSB700K2R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
565PSB700K2R specifikacijos
Dalies numeris 565PSB700K2R Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 5.6UF 10% 700VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4224 pcs Duomenų lapas 565PSB700K2R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 700V Įtampos įvertinimas - AC 420V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija PSB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 2.067" (52.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm)
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.6 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 5.6µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 5.6µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber