565MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
565MMR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 565MMR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.565MMR250K.pdf2.565MMR250K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
565MMR250K specifikacijos
Dalies numeris 565MMR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73054 pcs Duomenų lapas 1.565MMR250K.pdf2.565MMR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.465" W (31.00mm x 11.80mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1181
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 5.6µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 5.6µF Programos General Purpose