564MABA01KGS5
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564MABA01KGS5
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.56UF 10% 800VDC RADIA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
458 pcs
  • Pranešimas
564MABA01KGS5 specifikacijos
Dalies numeris 564MABA01KGS5 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.56UF 10% 800VDC RADIA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58643 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija MAB Reitingai -
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai Q11650189
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.56µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.56µF Programos Motor Run