506DER2R5SLZ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
506DER2R5SLZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 506DER2R5SLZ
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 50F -20%, +50% 2.5V T/H
Duomenų lapai: 506DER2R5SLZ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
506DER2R5SLZ specifikacijos
Dalies numeris 506DER2R5SLZ Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 50F -20%, +50% 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23001 pcs Duomenų lapas 506DER2R5SLZ.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija DER Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.634" (41.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm
Išsamus aprašymas 50F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 30 mOhm 1000 Hrs @ 70°C Talpa 50F