505MABA01KJM
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
505MABA01KJM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 505MABA01KJM
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 5UF 10% 800VDC RADIAL
Duomenų lapai: 505MABA01KJM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
505MABA01KJM specifikacijos
Dalies numeris 505MABA01KJM Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 5UF 10% 800VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17310 pcs Duomenų lapas 505MABA01KJM.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 1.476" (37.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 5µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 5µF