478TMA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478TMA050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 478TMA050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: 478TMA050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
675 pcs
  • Pranešimas
478TMA050M specifikacijos
Dalies numeris 478TMA050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32394 pcs Duomenų lapas 478TMA050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm)
Serija TMA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.86A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.139A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 71 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 71 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 4700µF